Internetová televize v síti Dzanet

vážený uživateli internetové sítě DZANET. Trendem poslední doby se stává sledování televizních pořadů pomocí internetu.

Tato platforma nabízí spoustu vylepšení oproti klasickému pozemnímu vysílání jako: možnost sledovat pořady až týden zpětně, přeskakování reklam atd.

Díky zvyšujícímu se zájmu ze strany uživatelů, jsme navázali spolupráci se společností sledovanitv.cz , která přes naši síť dodá televizní obsah na obrazovky vašich SMART TV, počítačů, tabletů a telefonů.

Nejjednodušší způsob jak službu vyzkoušet je, zaregistrovat se na www.sledovanitv.cz (nutno provézt v naší síti) a ihned můžete plně využívat výhod internetové televize. Pokud již máte svou SMART TV připojenou k internetu, není nic jednoduššího, než do ní nahrát aplikaci sledovanitv a spárovat ji se svým účtem pomocí návodu ZDEhttps://sledovanitv.cz/account/help

Seznam podporovaných zařízení najdete ZDEhttps://sledovanitv.cz/zarizeni

Jelikož Vás nechceme do ničeho nutit, službu si můžete zcela nezávazně vyzkoušet na 14 dní zcela zdarma.

DZANET jako internet provider pro vás dohodl snížený měsíční paušál, kdy cena základního balíčku po uplynutí zkušební doby je 150,- včetně DPH měsíčně (oproti 199,-). Samozřejmostí je možnost dokoupení rozšiřujících balíčků jako je „SPORT, FILM, DOKUMENT a DĚTSKÉ kanály“ – kompletní ceník stáhnete ZDE.

Váš Dzanet Tým.